Samsung uvádí na český trh pětici nových modelů sluchátek AKG se studiovou kvalitou zvuku

20 Června 2019
Elektro
Nová bezdrátová sluchátka od AKG nabízejí bohatý, plný a dynamický zvuk a baterie s extrémně dlouhou výdrží a funkci potlačení hluku (Noise Cancelling) ...

Praha, 20. června 2019 — (PREKON) — Společnost Samsung představuje českým zákazníkům nejnovější řadu bezdrátových sluchátek se studiovou kvalitou zvuku a čistým a funkčním designem prémiové značky AKG. Kvalitní zpracování zkombinované s variabilitou jednotlivých modelů znamená široký výběr, ze kterého si vyberou všichni fanoušci dobré hudby. Dokonalý zážitek z poslechu tak zákazníci mohou očekávat od prémiového modelu N700NC i od lehoučkých pecek Y100. Distribuci nových produktů AKG přebírá nově české a slovenské zastoupení Samsungu, do jehož koncernu značka náleží. Díky tomu budou sluchátka AKG dostupná v široké prodejní síti včetně značkových prodejen Samsung či oficiálního e-shopu www.samsung.cz.

Značka AKG je synonymem pro studiový zvuk a její produkty v sobě ztělesňují vášeň pro co nejkvalitnější a nejpřesnější hudební podání a nejhlubší zážitek z poslechu. Na český trh nově uváděná série bezdrátových sluchátek k tomu všemu přidává ještě čistý design v odolném zpracování.

„Dlouholetá zkušenost společnosti AKG v oblasti vývoje a inovace zvukové techniky je v rámci trhu neporovnatelná, a jsme tak velmi hrdí na nově představené produkty, které nabízejí studiovou kvalitu zvuku všem zákazníkům,“řekl Marcus Deveaux, produktový manažer sluchátek AKG a mobilního příslušenství ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Nová bezdrátová sluchátka AKG zprostředkují uživateli hudební zážitek přesně v takovém podání, v jakém jej vytvořil sám umělec. Zákazník zase z pětice sluchátek může vybrat ty, které nejlépe odpovídají jeho potřebám. Ať už jsou to modely s dlouhou výdrží baterie, nebo s funkcí Noise Cancelling.“

Prémiová sluchátka přes uši s funkcí Noise Cancelling

Kombinaci toho nejlepšího designu a kvality zvuku od AKG nabízí top model letošní řady AKG N700NC. Nejnovější kousek špičkové techniky je ideální pro milovníky kvalitního zvuku na té nejvyšší úrovni. To vše je doplněno o řadu inovativních funkcí, které ze sluchátek N700NC dělají klenot v kategorii audiotechniky:

  • Potlačení hluku Adaptive Noise Cancelling:Funkce adaptivního odhlučnění vnějších ruchů vám dovolí splynutí s přehrávanou hudbou a navodí atmosféru, ve které neexistuje nic než vy a váš prožitek z hudby. Stačí ale jedno stisknutí a rázem máte pod kontrolou vše, co se děje kolem vás.
  • Funkce Ambient Aware a Talk Thru:Pokud jde o kvalitu telefonátu, dokáží sluchátka N700NC odfiltrovat všechen šum a rušivé ozvěny a váš hovor tak bude krystalicky čistý. Zároveň balancují poměr propuštěných vnějších hluků tak, aby vás nerušily, ale abyste se zároveň mohli cítit bezpečně s vědomím, že uslyšíte vše potřebné.
  • Baterie s dlouhou výdrží:Telefonovat nebo poslouchat hudbu můžete se sluchátky N700NC více než 20 hodin v kuse. To už je dost na to, abyste se nemuseli strachovat o úroveň baterie. A pokud baterie přece jen začne docházet, už za 10 minut nabíjení máte dost energie na další hodinu dokonalého poslechu.

Prémiový model sluchátek AKG N700NC je možné ovládat skrze mobilní aplikaci AKG Headphone, která obsahuje například intuitivní ekvalizér a je k dispozici v řadě světových jazyků. 

Ještě delší výdrž pro hudební maratonce

Pro ty, kterým je i 20 hodin nepřetržitého poslechu málo, jsou tady sluchátka AKG Y500. Kapacita jejich baterie umožňuje přehrávání hudby po dobu až 33 hodin. Y500 nezakrývají uši úplně celé, pronikající okolní hluk ale zpracovává funkce okolního zvuku Ambient Aware, takže vaše okolí nebude působit jako rušivý element a vše potřebné zároveň včas uslyšíte. A aby byl váš hudební zážitek ještě hladší, nabízejí sluchátka AKG Y500 další speciální funkce: 

  • Multi-point propojení:Sluchátka Y500 můžete prostřednictvím Bluetooth spárovat hned se dvěmi zařízeními najednou a jednoduše mezi nimi přepínat.
  • Play & Pause:Aby vám neutekl ani jeden takt, sluchátka Y500 automaticky pozastaví přehrávání ve chvíli, kdy je sundáte z uší – a když je opět nasadíte, koncert v té nejvyšší kvalitě ihned pokračuje.
  • Superrychlé nabíjení:Nejen že mají AKG Y500 extrémní výdrž, další hodinu poslechu získáte už po 5 minutách nabíjení. Plnou kapacitu baterie pak oznámí po dvou a půl hodinách nabíjení.

Sportovní sluchátka se stylem

Dalším z nových produktů AKG na trhu jsou sportovní sluchátka N200A, která oslní svojí nízkou váhou pouhopouhých 21 gramů. Sluchátka mají voděodolnost certifikovanou standardem IPx7 – tedy do hloubky jednoho metru až po dobu třiceti minut. Na jedno nabití vydrží 8 hodin telefonního hovoru nebo přehrávání hudby a disponují funkcemi Ambient Aware a Talk Thru, se kterými neztratíte kontakt s okolím. Co se týká zpracování sluchátek, jejich spojovací kabel je opleten vysoce kvalitní tkaninou a samotné pecky obsahují magnety, kterými je spojíte, když zrovna neposloucháte. Nekonečné rozmotávání kabelů nehrozí.

Pecky s funkcí odhlučnění

Stejně jako nejvyšší model nových bezdrátových sluchátek AKG umějí i pecky N200NC kompletně odfiltrovat vnější hluk pomocí technologie Noise Cancelling. Výdrž na jedno nabití činí až 10 hodin, a po 10minutovém dobití máte dost energie na další hodinu poslechu. Sluchátka disponují pružným týlním mostem a na každém z konců se nacházejí doplňková tlačítka pro zapnutí sluchátek, pro regulaci hlasitosti a k ovládání hudebního přehrávání. Jedno z tlačítek slouží i k aktivaci funkce Ambient Aware, což umožní hlasitý odposlech zvuků okolo vás namířený přímo do sluchátek. 

 

O značce AKG

Audioprodukty AKG jsou synonymem studiového zvuku. Jsou vytvořeny pro ty, kteří berou hudbu vážně, a poskytují jim precizní a vysoce kvalitní zvuk. Sama značka ztělesňuje oddanost vyvíjet zařízení schopná poskytovat ty nejčistší zážitky z poslechu na nejvyšší úrovni, které uvolňují tvůrčího ducha tvůrců kultury, kteří pozitivně posouvají svět hudby kupředu. AKG je značkou HARMAN International, dceřiné společnosti Samsung Electronics Co, LTD.

 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY