Nový proporcionální solenoidový šroubovaný vestavný ventil ESVL9 společnosti Eaton poskytuje možnost přesného řízení v kompaktním balení

firma: Eaton
20 Června 2019
Energetika
Společnost Eaton zabývající se řízením energie dnes představila nový ESVL9 závitový vestavný ventil (SiCV), tedy pěticestný, třípolohový proporcionální solenoidový ventil ...

MORGES, ŠVÝCARSKO, 20. června 2019 — (PREKON) — Společnost Eaton zabývající se řízením energie dnes představila nový ESVL9 závitový vestavný ventil (SiCV), tedy pěticestný, třípolohový proporcionální solenoidový ventil. Patentované řešení použité u tohoto ventilu se vyznačuje ovládáním závislým na zatížení a umožňuje redukci velikosti bloku o 21 % v porovnání s externími uzavíracími prvky, které jsou k dispozici v mnoha pěticestných směrových ovládacích ventilech dostupných na trhu.

„S tím, jak se zákazníci odklání od on/off koncepce ovládacích systémů, poskytuje ventil ESVL9 společnosti Eaton přesné pokročilé proporcionální ovládání v kompaktním provedení“ říká Tolu Oluwatudimu, produktový manažer SiCV, Hydraulics Group EMEA. „V rámci širokého Eaton portfolia SiCV rozšiřuje tento ventil aktuální nabídku a usnadňuje plnění našeho závazku pomáhat zákazníkům v řešení nejnáročnějších výzev.“

Eaton ventil ESVL9 velikosti 10 integruje externí zpětný ventil v hlavní kazetě k dosažení ještě efektivnější sestavy. Kromě zajištění kompaktní platformy umožňuje tato nejnovější nabídka ventilů Eaton zákazníkům optimalizovat průtokové síly a zlepšit dávkování průtoku do vřetene, čímž poskytuje stabilní, rovnoměrnou a zvladatelnou proporcionální regulaci. Zatímco konkurenční produkty využívají k řízení dávkování vřetene pouze jednu pružinu, ventil ESVL9 vylepšuje tuto funkci pomocí dvou pružin.

Navíc byl Eaton ventil ESVL9 testován ve více než 30 aplikacích s velmi komplikovanou analýzou dynamiky kapalin (CFD) a výsledkem je optimalizovaná geometrie pro pokročilé navrhování a vývoj. Portfolio Eaton SiCV poskytuje inženýrům a provozovatelům ucelenou řadu proporcionálních i on/off ventilů pro stacionární i mobilní zařízení.

Eaton SiCV jsou konstruovány a nabízeny pro různé jmenovitými tlaky a průtoky a ve variantách, které jsou schopny odolávat i těm nejnáročnějším prostředím.

 

Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2018 dosáhla obratu 21,6 miliardy USD. Její energeticky úsporná řešení pomáhají zákazníkům efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii spolehlivěji, bezpečněji a udržitelněji. Společnost se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Společnost Eaton celosvětově zaměstnává přibližně 99 000 zaměstnanců a prodává své produkty zákazníkům ve více než 175 zemích.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY