Tiché akumulátorové čtyřkolky HECHT

firma: ASPEN.PR
15 Února 2018
Doprava
Tipy na akumulátorové čtyřkolky HECHT...

Praha, 15. února 2018 – (PREKON) – Čtyřkolka HECHT 56151 je jako stvořená pro zábavu. Zásadní výhodou akumulátorové čtyřkolky je naprosto tichý provoz bez emisí a používat ji tedy lze i v místech, kde by hluk, nebo zápach zplodin mohl obtěžovat okolí. Čtyřkolka s nosností 120 kg dosahuje rychlosti až 40 km/h a její baterii nabijete za cca 8 – 10 hodin. Na jediné nabití ujedete až 60 km

Čtyřkolka je vybavena předními bubnovými brzdami a zadními kapalinovými, kotoučovými brzdami. Přední kola jsou na samostatně odpružených závěsných ramenech. Na propracovaných hliníkových ráfcích jsou osazeny velké pneumatiky s hrubým dezénem zajišťujícím dokonalou trakci i v terénu. Na řídítkách je upevněn digitální tachometr, pod řídítky je indikátor stavu nabití akumulátoru. Stroj je doplněn předním a zadním nosičem. Ve výbavě nechybí ani přední a zadní LED světla a LED blinkry nebo klakson. 

Akumulátorová čtyřkolka HECHT 54120 je dalším skvělým společníkem pro zábavu ve chvílích volna. Vyniká sportovním vzhledem a díky napájení z akumulátorové baterie je její provoz naprosto tichý a bez emisí a nikoho tedy nebude rušit. Čtyřkolka s nosností 75 kg váhy řidiče plus 45 kg další zátěže dosahuje rychlosti až 45 km/h a její baterii nabijete za cca 6 - 8 hodin. Na jediné nabití ujedete až 35 km. 

Stroj je vybaven předními bubnovými a zadními kotoučovými brzdami. Jízda se ovládá standardně plynovým madlem, stejně jako je tomu u klasického motocyklu. Na pravém řídítku je umístěn velký displej s tlačítky. Ten zobrazuje aktuální rychlost, ujetou vzdálenost a stav akumulátoru. Tlačítky vedle displeje je možné v pěti stupních nastavit maximální rychlost, při které sepne omezovač. Pokud chcete zamezit, aby řidič mohl svévolně nastavení maximální rychlosti měnit, je možné pod krytem propojit konektory kabeláže tak, že se omezovač rychlosti aktivuje při dosažení rychlosti 15 km/h. To je vhodné především v případě, že čtyřkolku bude používat méně zkušený jezdec, který by mohl při vyšší rychlosti přecenit své schopnosti.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY