Konference Franchising Forum již po 15. shromáždila zájemce o franchisingové podnikání

firma: KAŠPAR PR
27 Října 2017
Ostatní
Již 15. ročník tradiční konference Franchising Forum se uskutečnil 25. října v prostorech OKsystem na pražském Pankráci.

Praha, 27. října 2017 – (PREKON) – Tématem konference byl „Franchising v praxi“, zaměřena byla na praktické zkušenosti na českém, ale i zahraničním trhu. Na tuto akci, kterou pravidelně pořádá Česká asociace franchisingu, dorazilo celkem 86 návštěvníků a o své zkušenosti se podělilo 18 zástupců firem a franchisových konceptů.

„Konference Franchising Forum opět potvrdila, že zájem o franchisingové podnikání je vysoký. Jsem rád, že se prezentací zúčastnilo tolik firem, které se nebály povyprávět svůj příběh a prozradit alespoň zčásti své knowhow. Myslím, že jsme si to všichni užili, nabrali další inspiraci a už teď se těšíme na příští ročník,“ říká Jiří Krajča, project manager České asociace franchisingu.

Konference byla rozdělena na dva bloky. Dopolední blok proběhl od 9 do 13 hodin a byl věnován prezentacím zástupců zavedených firem. O své zkušenosti se podělili například Jan Vejmělek, hlavní ekonom Komerční banky nebo Jiří Hruška, obchodní ředitel realitní sítě CENTURY 21. Jaká byla cesta k úspěšnému franchisovému konceptu prozradil Jan Gonda, master-franchisant sítě výživových poraden Naturhouse. Rovněž se probíralo téma poradenských firem ve franchisingu, kterému se věnovala Lucie Eliášová, ředitelka franchisové sítě Extéria. Rovněž hovořili zástupci firem Business for Breakfast, SMARTPos, Pivovary Staropramen a TAB Boards. Mezi zúčastněnými gastro-koncepty byla například síť Telepizza.

Po polední přestávce probíhaly až do 17 hodin prezentace a workshopy se zástupci franchisových konceptů a poradenských a konzultačních firem zaměřených na podnikání formou franchisingu. Ke slovu se dostali odborníci ze společností Motherboard, OK Point, PC Help, KODAP, Eurodata a AVEX Systems.

Celou konferencí prováděla moderátorka a majitelka franchisového konceptu Business for Breakfast Kamila Zárychtová.

Partnery konference Franchising Forum 2017 byli Komerční Banka a OK POINT.

Konference Franchising Forum je každoročně určena pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále také pro začínající podnikatele, kteří se chystají podnikat pod již zavedenou značkou. Pomoci může akce také těm, kteří si chtějí své jméno na trhu teprve vybudovat. 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY