Foxconn 4Tech poprvé na MSV v Brně

firma: Foxconn
09 Října 2017
Ostatní
Společnost Foxconn 4Tech na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představí svá řešení založená na industriálním IoT a iniciativě Průmyslu 4.0. Výrobním podnikům tak poskytuje bezstarostnou možnost vyrovnat se s narůstající komplexností a složitostí výrobních prostředí.

Praha 9. října 2017 – (PREKON) – Aby se podniky mohly stát flexibilnějšími a úspěšnějšími, potřebují přesné informace v reálném čase. Prostřednictvím řešení Foxconn 4Tech mohou výrobní firmy připojit svá současná zařízení, sklady, procesy a stroje k inteligentním systémům, které efektivně a rychle analyzují data s využitím umělé inteligence a industriálního internetu věcí a vytěžené informace použijí k efektivnější automatizaci a řízení. Lze tak zvýšit flexibilitu výroby a zároveň snižovat náklady.

Novinky

Foxconn 4Tech na MSV bude prezentovat výrobním společnostem následující komplexní řešení:

  • Uvede dva vlastní systémy - MES (Manufacturing Execution System) a WMS (Warehouse Management System) a jejich integraci s byznys analýzou a navazujícími systémy.
  • Představí své Data Science & Business Intelligence umožňující vytvořit most mezi světy průmyslu a datové analýzy. V plné síle se ukáže prediktivní analytiku pro Průmysl 4.0 a způsoby, jak ji efektivně využít pro optimalizaci výroby. Příkladem je Foxconn 4Tech Power Monitoring a Management Solution pro měření, analýzu a optimalizaci spotřeby energie v továrnách.
  • Transformace a integrace Průmyslu 4.0 - stand-alone řešení jsou věcí minulosti. Moderní výrobny dnes budují unikátní síť zahrnující průmyslovou automatizaci, IT řešení, energetiku a mobilitu technologií.
  • Praktické využití řešení bude demonstrováno na reálné robotické expozici v rámci stánku Foxconn 4Tech.

Podle analytiků Gartneru provede do roku 2020 renovaci svých klíčových systémů do podoby stabilních základů pro Průmysl 4.0 na 50 % společností. Tím budou moci převést své procesy a výrobní zařízení na standardizovanou platformu a zvýšit počet interakcí se zákazníky až o pětinu: „Zaměřujeme se na pokročilá řešení pro výrobní firmy s využitím našich systémů s prvky umělé inteligence a pokročilé prediktivní analýzy. Naším cílem je pomoci firmám zvýšit jejich hodnotu prostřednictvím zlepšování kvality jejich výroby, optimalizací nákladů a zlepšením procesů tak, aby svým zákazníkům mohly nabídnout vyšší kvalitu, větší výrobní flexibilitu a kratší dodací lhůty,“ řekl Jiří Krátký, komerční ředitel Foxconn 4Tech.

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků. Letos se koná od 9. do 13. října 2017. Společnost Foxconn 4Tech vystavuje v pavilonu C na stánku 51.

 

O společnosti Foxconn 4Tech

Vizí společnosti je stát se předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslový trh. Foxconn 4Tech vyvíjí vlastní inteligentní průmyslová řešení zaměřená na realizaci vize digitální továrny na základě principů iniciativy Průmysl 4.0. Prostřednictvím unikátních řešení Foxconn 4Tech pomáhá zákazníkům vytvářet zcela nové obchodní příležitosti a přispívá k jejich vyšší efektivitě v rychle se měnícím, daty řízeném průmyslovém prostředí. Portfolio Foxconn 4Tech produktů a řešení zahrnuje Industriální IoT, BI, prediktivní analýzu dat, rozšířenou realitu, průmyslovou automatizaci, systémy MES a WMS, procesní inženýrství, robotiku, mechatroniku, systémovou integraci procesů a mnoho dalších.

Více informací na www.foxconn4tech.com a www.linkedin.com/company/foxconn-4tech.

O společnosti Foxconn
Společnost FOXCONN CZ byla založena 18. května 2000 jako regionální výrobní centrála skupiny Foxconn v Evropě. Výrobní prostory se nachází v Pardubicích, kde probíhá finální montáž PC, zařízení pro budování počítačových sítí a výroba dalších elektronických a strojírenských zařízení. V Kutné Hoře společnost Foxconn Technology CZ vyrábí mnoho typů serverů pro renomované společnosti z oblasti IT. Společnosti Foxconn CZ a Foxconn Technology CZ jsou součástí globální skupiny Foxconn Technology Group, která je největším výrobcem elektroniky a počítačových součástek na světě. Tržby Foxconnu v České republice dosáhly v roce 2016 117,8 mld. Kč a firma zde zaměstnává přibližně 5 000 zaměstnanců.

Více informací na www.foxconn.cz a www.foxconn-gfo.com.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY