Digitální kampaně pro Týden inovací

firma: LCG New Media
24 Dubna 2017
Informační technologie
Agentura LCG New Media bude letos zajišťovat veškeré digitální kampaně pro blížící se druhý ročník Týdne inovací. Akce zaměřená na moderní technologie, umělou inteligenci a koncept chytrých měst proběhne na konci května.

Praha, 24. dubna 2017 – (PREKON) – Fullservisová digitální agentura LCG New Media připravila pro Týdny inovací celostátní kampaň v digitálním prostředí, zejména pak v rámci sociálních sítí. Cílem bude zajištění povědomí o akci a přilákání návštěvníků dané akce. „Jsme rádi, že jsme se mohli stát oficiální digitální agenturou akce Týden inovací. Inovace a technologie nás hodně baví a je super, že toho můžeme být součástí. Plánujeme oživit online komunikaci jak před akcí, tak i během celého týdne, kdy budou po celé republice probíhat jednotlivé aktivity,“ říká Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media.

Druhý ročník Týden inovací startuje 22. května, letos se koná pod záštitou Předsedy Vlády ČR. Jejím cílem je seznámit širokou veřejnost s technologickými novinkami, které usnadňují běžný život. Vrcholem celé akce je dvoudenní Innovation Summit Prague konaný na půdě pražské ČVUT. Jeho součástí bude celodenní konference s předními českými i zahraničními experty, kde budou mimo jiné probírány dopady umělé inteligence na byznys a veřejnost či oblast Smart technologií.

Kromě ČVUT je možné Týden inovací navštívit na desítkách míst po celé ČR. Již první ročník Týdne inovací se stal největší událostí v ČR k podpoře inovací s padesáti událostmi probíhající po celé ČR s návštěvností více než 4 000 účastníků, převážně z řad představitelů firem. Více informací na: http://tydeninovaci2017.cz

LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, youtuberský festival U-Fest, BTL, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum.

 

Kontakt pro média:

Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 46 48 46

Mail: martin@eckstein.cz


O LCG NEW MEDIA:

Jsme digitální divizí poradenské společnosti LCG-360°Consulting. Pro naše klienty řídíme kampaně na území České republiky, Evropy a Ruska. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v online prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Jsme také držiteli certifikace a zároveň i Partnerem Google. Máme za sebou desítky úspěšných kampaní jak pro středně velké podniky, tak i nadnárodní společnosti. Pracovali jsme nebo pracujeme pro klienty z těchto odvětví: zdravotnictví, farmacie, cestovní agentury, energetika, pojišťovnictví, automobilový průmysl a servis, internetové portály a eshopy, koupelnová studia, zábavní průmysl, pohostinství, výrobní sektor, elektronika a elektrotechnika, FMCG a další. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY