Skandinávský internetový obchod s oděvy vstupuje na český trh

27 Června 2013
Ostatní
Dánská společnost SmartGuy A/S se rozhodla vstoupit na rychle rostoucí trh v České republice pod značkou StylePit.cz

Praha, 7. června 2013 - (OliMali) - Dánská společnost SmartGuy A/S - lídr na trhu v on-line prodeji oblečení, obuvi a módních doplňků v severských zemích, se rozhodla vstoupit na rychle rostoucí trh v České republice pod značkou StylePit.cz.

SmartGuy A/S, která v listopadu 2012 úspěšně dokončila veřejnou nabídku akcií (IPO), již dříve oznámila své plány expanze na trhy v Evropě a převzetí konkurentů na trhu e-commerce prémiového oblečení a bot. První takový obchod byl zakoupen v lednu 2013 - Styledelux.com. V květnu tohoto roku byl otevřen německý internetový obchod módního sportovního oblečení www.sportsprofi.de.

Vadim Sukhonenko, výkonný ředitel SmartGuy A/S se domnívá, že je čas začít pracovat na českém trhu.

"Po otevření našich obchodů ve Francii, Španělsku, Polsku a na Ukrajině, jsme přesvědčeni, že je čas přijít do České republiky. Všechno zboží českým zákazníkům bude obchod dodávat ze skladu v Dánsku, který je již vytvořen a kde pracuje zákaznický servis“, říká Vadim Sukhonenko.

"Vzhledem k tomu, že infrastruktura SmartGuy A/S je založena výhradně na internetovém obchodování, počáteční investice na nový trh jsou minimální", potvrzuje Vadim Sukhonenko.

"Používáme obchodní model, který nám umožňuje velmi efektivně proniknout na nové trhy. Za nízkou cenu můžeme našim zákazníkům nabídnout cenově dostupný výrobek nejvyšší kvality", dodává pan Sukhonenko.

Jak je již tradice, StylePit.cz poskytuje spotřebitelům skutečný kvalitní еvropský servis. Obchod zajišťuje dopravu zdarma po celém území České republiky. Zákazníci mohou platit kteroukoliv kreditní kartou, bankovním převodem (platba předem) nebo pomocí služby PayPal.

"Máme velikou škálu produktů a soubor značek, a jsem si jistý, že máme něco speciálního, co ostatní nemají. Myslím, že Česká republika je velmi důležitá pro naši firmu SmartGuy A/S na trhu a bude významně přispívat k dosažení našeho cíle v tomto roce – dosáhnout obratu z prodeje na všech evropských trzích až 125.000.000 euro"- říká Alex Pinsker.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY