Křest nové knihy – Světlo a osvětlování

firma: FCC Public
11 Března 2013
Ostatní
Nakladatelství FCC PUBLIC vydává dlouho očekávanou knihu věnovanou současné světelné technice

Brno, 11. března 2013 - (FCC Group / PREKON.CZ) - Nakladatelství FCC PUBLIC vydává dlouho očekávanou knihu věnovanou současné světelné technice. Kniha se zabývá především světelným zdrojům a jejich předřadnými zařízeními, a to včetně bezelektrodových výbojek a světelných diod LED.

Podstatná část knihy je zaměřena také na svítidla, jejich základní součásti a parametry a koncepce řešení nových typů svítidel pro světelné diody. Kniha dále obsahuje zásady osvětlování, osvětlovací soustavy vnitřních a venkovních prostorů a výpočet parametrů soustav a hodnocení jejich energetické náročnosti. Nechybí samozřejmě objasnění základních světelných technických pojmů, veličin a jejich jednotek, přehled nejdůležitějších norem z oblasti světelné techniky a osvětlování, nechybí ani cizojazyčné terminologické slovníky nejdůležitějších pojmů. Texty jednotlivých kapitol knihy jsou pro lepší názornost doprovázeny tabulkami, schématy, barevnými ilustracemi a fotografiemi výrobků a světelných realizací.

Křest knihy s malým pohoštěním proběhne na 21. mezinárodním veletrhu AMPER na výstavišti v Brně, ve středu 20. 3. 2013 v 11:00 na centrálním stánku FCC PUBLIC (hala P stánek č. 106). Jste srdečně zváni! Interview s vedoucím autorského kolektivu prof. Habelem vysílá živě 20. 3. 2013 od 13:00 Elektrika.TV

Bližší informace o knize naleznete ZDE.

Kontakt pro doplňující dotazy:
Ondřej Vraný
ondrej.vrany@fccgroup.cz
+420 734 408 101

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY